Poilsio namai “SALDUVĖ”
Šventoji, Mėguvos g. 14 (Palanga)

Šventoji nuo seno mėgstama vasaros atostogų ramybės oazė. Šiandien Šventoji vilioja savo puikiais plačiais paplūdimiais (auksinės kopos), gaiviu pajūrio oru, švaria jūra, ramia aplinka. Ne veltui Šventojoje tiek daug poilsiautojams skirtų apgyvendinimo vietų. Viena iš tokių vietų – poilsio namai „Salduvė“. Vos 500 metrų nuo jūros raudonų plytų poilsio namai kviečia Jus pailsėti. „Salduvės“ vizitinė kortelė – daug metų puoselėjami gėlynai.

Jūsų laukia 2-3-4 vietų kambariai arba dviejų kambarių numeriai su patogumais ir balkonais. Vienu metu „Salduvėje“ gali svečiuotis apie 160 poilsiautojų. Yra automobilių aikštelė. Teritorija aptverta.

Poilsio namai „Salduvė“ pasiruošę priimti svečius tik šiltuoju metų laiku. Vasaros sezono metu poilsio namuose organizuojamas vaikų ir šeimų poilsis ir laisvalaikis, neformalus vaikų ir suaugusiųjų švietimas.

Daugiau informacijos apie sąlygas suteiks poilsio namų „Salduvė“ administratorius Raimondas tel.: 8~460 45410; el. paštas: salduve@vaikupoilsis.com ;  mobilus tel.: 8~646 45990.

Kelialapius galima įsigyti: internetu, poilsio namuose, centrinėje būstinėje Vilniuje Geležinio Vilko g. 12-118. Apmokėti galima užsakant, bankiniu  pavedimu, atsiskaityti grynaisiais ar mokėjimo kortelėmis.

Atsiprašome, su naminiais gyvūnėliais nepriimame.

Kambarių rezervacija

Balkonas, WC, dušas, dvi atskiros lovos, šaldytuvas.

Balkonas, WC, dušas, trys atskiros lovos, šaldytuvas.

Balkonas, WC, dušas, keturios atskiros lovos, šaldytuvas.

Du balkonai, WC, dušas, dvigulė lova, minkštas kampas dviem, šaldytuvas, virdulys  indai, TV.

Du balkonai, WC, dušas, dvigulė lova, minkštas kampas dviem, šaldytuvas, virdulys  indai, TV.

Atskiras įėjimas, WC, dušas, šaldytuvas, televizorius, mini virtuvė, indai, virdulys, TV.